Loading
ALDI

Author Archive:

historiku albania discount

Supermarket Aldi me piken e tij te pare qe prej vitit 2002 ne qytetin e Gjirokastres.Fale punes , perkushtimit dhe besimit te klienteve tane ne arritem te sillnim drejt jush plot 7 pika te tjera ne : Durres, Tirane dhe Gjirokaster .Tashme rrjetit tone i bashkohet edhe pika e 8 .Ne rrugen Don Bosko , kompleksi Fiori Di Bosco .

Continue Reading
supermarket aldi

Me nje eksperience 19 vjecare ne treg !Supermarket Aldi tashme me nje pike te re prane rruges Don Bosko , kompleksi Fiori Di Bosco .Ofertat dhe cmimet me te mira ju presin ! Supermarket Aldi ! Asnje lek me teper !

Continue Reading