Loading
ALDI

Vijmë së shpejti !

supermarket aldi

Me nje eksperience 19 vjecare ne treg !
Supermarket Aldi tashme me nje pike te re prane rruges Don Bosko , kompleksi Fiori Di Bosco .
Ofertat dhe cmimet me te mira ju presin !

Supermarket Aldi ! Asnje lek me teper !

Leave a Reply

Your email address will not be published.